Головна » 2018 » Жовтень » 6 » До 100-річчя В.Сухомлинського
До 100-річчя В.Сухомлинського

Василь Сухомлинський - дітям

Сухомлинський В.А.

Серце отдаю детям. – К. : Рад. школа, 1988. – 272с.

Автор книги знайомить читача з тим, як протягом декількох років, з того дня, коли маленька людина переступила шкільний поріг, він вводив своїх вихованців в світ знань, пробуджував шляхетні почуття, виховував громадянську гідність.

Сухомлинський В.

Вічна тополя: казки, оповід., етюди / В. Сухомлинський ; упоряд. О. Сухомлинської ; за заг. ред., передм. Д. Чередниченка ; худож. О. Колесник. - К. : Генеза, 2003. - 272 с. : ілюстр. - (Нова шкільна бібліотека).

Збірка «Вічна тополя» В. Сухомлинського є продовженням посмертних публікацій літературної спадщини видатного педагога.

Сухомлинський В.

Всі добрі люди - одна сім'я: зб. творів / В. Сухомлинський ; ілюстр. О. Макієвої ; пер. Д. Чередниченка. - Х. : Школа, 2016. - 158 с. : ілюстр. - (Дитячий бестселер).

До нової збірки художніх творів для дітей нашого славетного земляка, Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де длійовими особами є люли (розділ "Дідусева таємниця"). На її сторінках ви також зустрінитеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами (розділ "Бджолина музика").

Пронизані любов'ю до всього живого творим Майстра вчать у кожній ситуації прислухатися не до своїх примх і амбіцій, а до голосу людського серця.

Книга призначена для читання дорослими дітям дошкільного або молодшого шкільного віку.

Сухомлинський В.

Квітка сонця: казки, притчі, оповідання / В. Сухомлинський ; упоряд. О. В. Сухомлинська ; пер. Д. С. Чередниченка ; іл. Є. Житник. - Х. : Школа, 2013. - 240 с. : ілюстр.

Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом твори пройняті любов’ю до дитини, рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки.

Сухомлинський В.

Я розповім вам казку...: філософія для дітей / В. Сухомлинський ; укл. О. В. Сухомлинська . - Харків : Школа, 2016. - 576 с. : іл.

Це видання - найповніша на сьогодні збірка творів для дітей талановитого педагога, чудового вихователя Василя Сухомлинського. Книга, зібрана з усіх доступних наразі джерел, була укладена відповідно реаліям сьогодення. Творчий спадок Василя Олександровича буде корисним і цікавим для всіх: учителів, батьків, але передусім - для самих дітей...

Сухомлинський В.О.

Куди поспішали мурашки / Василь Олександрович Сухомлинський. – Київ: Веселка, 1993.

Далеко за межами України відоме ім'я видатного педагога сучасності В.О.Сухомлинського (1918—1970 рр.). До цієї книжки увійшли казки-мініатюри, які вчать малюків пізнавати і любити рідну природу, бути людяними і добрими.

Категорія: Виставки | Переглядів: 349 | Додав: admin | Теги: В.Сухомлинський, книги дитячі, виставка | Рейтинг: 0.0/0