Головна » 2018 » Грудень » 7 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

10 грудня в Україні стартує Всеукраїнський тиждень права - масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Дане свято засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини. У 2018 році відзначається 70-та річниця Загальної декларації прав людини.

Книжкова виставка "В країну права"

Права дитини. Збірник документів.  /У поряд. В.В. Усенко; ред.. І.Я. Зелена. – Львів: Оксарт, 1995. – 112 с.: іл.

Гавриш, С.Б.

Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини. Книга для читання. [Текст] /Ред. Т.О. Попова. – Х.: Веста: Видавництво «Ранок», 2004. – 160 с.

Бібік, Н.М., Ілляш, М.М.

Зростаймо громадянами. Розповідь про Конституцію України. Навчальний посібник. [Текст] /Н.М. Бібік, М.М. Ілляш. – К.: Веселка, 2000. – 87 с.: іл.

Навчаємо демократії : Базові матеріали з освіти для демократичного громадянства та прав людини
для вчителів / Р. Голлоб, П. Крапф, О. Олафсдоттір, В. Вайдінгер; ред. Р. Голлоб, П. Крапф, В. Вайдінгер:
Пер. з англ. та адапт. Л. І. Паращенко. – К.: Основа, 2018. – Т. 1. – 164 с.

Зростаємо у демократії: Плани уроків для початкового рівня з питань демократичного громадянства
та прав людини / Р. Голлоб, В. Вайдінгер; ред. Р. Голлоб, П. Крапф, В. Вайдінгер. – Пер. з англ. та адапт.
О. В. Овчарук; заг. ред. укр. версії: Н. Г. Протасова. – К. : Основа, 2018. – Т. 2 – 164 с

Живемо в демократії : Плани уроків з питань освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини для загальноосвітніх навчальних закладів. / [Р. Голлоб, Т. Хаддлестон, П. Крапф та ін.] ; пер. з англ.,наук. редагування та адапт. О. В. Овчарук ; заг. ред. : Р. Голлоб, П. Крапф ; заг. ред. укр. версії:Н. Г. Протасова. - К.: НАДУ, 2018.- Т.3. - 212 с.

Беремо участь в демократії: Плани уроків з ОДГ/ОПЛ для старших класів середньої школи / Р. Голлоб,
П. Крапф, В. Вайдінгер. – Пер. з англ. та адапт. Л. І. Паращенко, Ю. О. Молчанової; заг. ред. укр. версії:
Н. Г. Протасова. – К. : Основа, 2018. – Т. 4. – 294 с.

Популярна юридична енциклопедія / Кол.авт.: В.К. Гіжевський, В.В. Головченко, .... В.С.Ковальченко (кер) та ін. – К.: Юрінком Інтер, 2002 . – 528 с.

Олуйко В.М.

Парламентське право України: Проблеми теорії та практики.- К:Юрінком Інтер, 2004.- 216 с.

Прокопенко В.І.

Трудове право: Курс лекцій: Для студентів юридичних вузів    та факультетів.- К:Вентурі, 1996.- 224 с.

Коваль Л.В.

Адміністративне право: Курс лекцій: Для студентів юридичних вузів та факультетів.- К:Вентурі, 1996.- 208 с.

Корупція та відповідальність за корупційні дії: Навчально-методичний посібник / За заг. ред. проф. К.М.Левківського.- Л:Астролябія, 2009.- 160 с.

Тлумачний словник з теорії держави і права.- К:Магістр, 2006.- 112 с

Юридична енциклопедія: у 6 т.
Т. 1 : А-Г. - К. : Українська енциклопедія, 1998. - 672 с.

Юридична енциклопедія - перший в Україні багатотомний систематизований звід знань про державу і право. Видання охоплює усі галузі права. Висвітлює внесок української та зарубіжної науки у розвиток юриспруденції, відображає світову та національну історію державотворення, діяльність правових інституцій. Розкриваються процеси державної і правової розбудови сучасної України. У першому томі подано 1659 статей, карти та ілюстративний матеріал. Розрахована на найширше коло читачів.

Категорія: Виставки | Переглядів: 371 | Додав: admin | Теги: Книжкова виставка, Всеукраїнський тиждень права | Рейтинг: 0.0/0