Головна » 2018 » Квітень » 26 » Заняття обласної школи передового педагогічного досвіду
Заняття обласної школи передового педагогічного досвіду

24 квітня 2018 року на базі Хотівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» відбулося чергове заняття-семінар обласної школи передового педагогічного досвіду Хлинової Наталії Феліксівни, завідувача бібліотеки Боярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 за темою: «Шкільна бібліотека – інформаційний та виховний центр навчального закладу».

З вітальним словом до слухачів ОШППД звернулась заступник директора з НВР Білокриницька Валентина Іванівна, яка познайомила присутніх із основними напрямками діяльності Хотівського НВК та побажала творчої та результативної співпраці.

На початку роботи семінару виступили Зініченко Лариса Василівна, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Пучкова Наталія Володимирівна, методист РМЦ відділу освіти Києво-Святошинської РДА, Хлинова Наталія Феліксівна, завідувач бібліотеки Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Далі завідувач бібліотеки Гродзовська Людмила Миколаївна на прикладі власноруч розробленого сайту розповіла присутнім про важливість і зручність використання веб-сайту як засобу бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів.

Другою частиною семінару було проведення майстер-класу із виготовлення родинного оберегу «Птах щастя». Ця робота викликала у всіх чимале задоволення та захоплення.

Наприкінці заняття, слухачі ознайомилися з новим практичним домашнім завданням.

Категорія: Вчителям | Переглядів: 392 | Додав: admin | Теги: Заняття обласної школи передового п | Рейтинг: 0.0/0