Бiблiотека  Хотiвського НВК  

Адреса: 08171, Київська обл, К-Святошинський р-н,
с Хотів, пл.Паширова,1                       
E-mail:  bibl-hotivnvk@ukr.net                              





Меню сайту

Категорії розділу

Оголошення [20]
Знаменні дати [102]
Масова робота [15]
Всеукраїнський місячник бібліотек [3]
Тиждень дитячого читання [1]
Акції [1]
Виставки [22]
Проекти [4]
Віртуальні подорожі [2]
Замовлення підручників [3]
Вчителям [18]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Віртуальна бібліотека шкільних підручників

 

Початкова школа

1 клас

1. Буквар  Пономарьова К. І.( Ч І)
2. Буквар  Пономарьова К. І.( Ч ІІ)
3. Англійська мова Доценко І. В., Євчук О. В., Губарєва С.С. + Аудіофайл
4. Німецька мова Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. + Аудіофайл
5. Математика Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.
6. Я досліджую світ Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В., Василенко К.С. (Ч І)
7. Я досліджую світ Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В., Василенко К.С. (Ч І)
8. Мистецтво Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

 

2 клас

1. Літературне читання Савченко О.Я.

2. Українська мова Вашуленко М.С.

3. Математика М.В. Богданович

4. Математика Ривкінд Ф.М.

5. Основи здоров`я 2 клас О.В. Гнатюк

6. Природознавство 2 клас Т.Г. Гільберг

7. Сходинки до інформатики Зарецька І.Т.

8. Сходинки до інформатики Ломаковська Г.В.

9. Англійська мова Карп'юк О.Д.

10. Німецька мова Паршикова О.О.

11. Образотворче мистецтво Калініченко О.В.

12. Музика Лобова О.В.

13. Труд. навчання Веремійчик І.М.

 

3 клас

1. Вашуленко М. Українська  мова

2. Савченко О.Я. Літературне читання

3. Карп'юк О.Д. Англійська мова 

4. Паршикова О.О.  Німецька мова

5. Бібік Н.М. Я у світі

6. Гільберг Т.Г. Природознавство

7. Гнатюк О.В. Основи здоров'я

8. Богданович М.В. Математика 

9. Ломаківська Г.В. Сходинки до інформатики

10. Зарецька І.Т. Сходинки до інформатики

11. Калініченко О.В.  Образотворче мистецтво 

12. Сидоренко В.К. Трудове навчання

13. Тименко В.П. Трудове навчання

14.  Лобова О.В. Музичне мистецтво

 

4 клас

1. Українська мова Вашуленко М.С., Дубовик С.Г.  

2. Літературне читання Савченко О.Я. 

3. Англійська мова Карп'юк О.Д.

4. Німецька мова Сотникова С.І. Гоголева Г.В. 

5. Математика  Богданович М.В. Лишенко Г.П.

6. Інформатика Ломаковська Г.В., Проценко Г.О.. Ривкінд Й.Я.

7. Природознавство Гільберг Т.Г., Сак Т.В.

8. Я у світі  Бібік Н.М.

9. Основи здоров'я Гнатюк О.В.

10. Образотворче мистецтво Калініченко О.В., Сергієнко В.В.

11. Трудове навчання Веремійчик І.М.

12.  Музичне мистецтво Лобова О.В

 

 

 

Основна школа

5 клас

1. Українська література Авраменко О.М.

2. Українська мова Заболотний О.В., Заболотний В.В.

3. Англійська мова (5рік) Карп'юк О.Д.

4. Англійська мова (поглиб) Калініна Л.В., Самойлюкевич  

5. Німецька мова (1рік) Сотникова С.І. Гоголева 

6. Зарубіжна література Волощук Є.В. 

7. Вступ до історії Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.

8. Математика Мерзляк А.Г., Полонський В.Б.

9. Природознавство Ярошенко О.Г., Бойко В.М.

10. Основи здоров'я Бех І.Д.,Воронцова Т.В. 

11. Інформатика Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І. 

 

6 клас

1. Українська мова Заболотний О.В.

2. Українська література Авраменко О.М.

3. Світова  література Волощук Є.В.

4. Основи здоров'я Бех І.Д.

5. Всесвітня історія Пометун О.І.

6. Географія Пестушко В.Ю.

7. Біологія Костіков І.Ю.

8. Математика Істер С.О.

 9. Карп'юк О.Д. Англійська мова (6 рік) 

10. Сотникова Німецька мова (6 рік) 

11. Англійська мова(2 рік) Пахомова Т.Т.

12. Німецька мова (2 рік) Сотникова С.І.

13. Образотворче мистецтво Железняк С.М.

14. Музичне мистецтво Масол 

15. Трудовне навчання (хлоп.) Терещук Б.М.

16. Трудове навчання (дівч.) ХодзицькаІ.Ю.

 

7 клас

1. Українська мова Заболотний О.В., Заболотний В.В.

2. Українська література Авраменко О.М.

3. Світова Література Волощук Є.В., Слободянюк О.М.

4. Англійська мова (7-й рік) Карп'юк О.Д.

5. Англійська мова (3-й рік) Пахомова Т.Г., Бондар Т.І.

6. Англійська мова поглиблене вивчення Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.

7. Німецька мова (7-й рік) Сотникова С.І., Гоголева Г.В.

8. Німецька мова (3-й рік) Сотникова С.І

9. Російська мова (3-й рік) Полякова Т.М.,Самонова О.І.

10. Історія України Гісем О.В.

11. Всесвітня історія Гісем О.В.

12. Географія Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш.

13. Біологія Костіков І.Ю., Волгін С.О. та ін.

14. Фізика Сиротюк В.Д.

15. Хімія Ярошенко О.Г.

16. Алгебра Істер О.С.

17. Геометрія Істер О.С.

18. Інформатика Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І. та ін.

19. Основи здоров’я Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С.

20. Образотворче мистецтво Рубля Т.Є.

21. Мистецтво Масол Л.М., Гайдамака О.В. та ін.

22. Музичне мистецтво Масол Л.М., Аристоаа Л.С.

23. Трудове навчання (хлоп.) Терещук Б.М., Дятленко С.М. та ін.

24. Трудове навчання (дівч.) Ходзицька І.Ю., Безносюк О.І. та ін.

 

8 клас

1. Українська мова Заболотний О.В.

2. Українська  література Авраменко О.М.

3. Зарубіжна література Волощук Є.В., Слободянюк О.М.

4. Історія України Гупан Н.М., Смагін І.І., Пометун О.І.

5. Всесвітня історія Ліхтей М.І. 

6. Географія Гільберг Т.Г., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В.

7. Біологія Міщук Н.Й.

8. Фізика Сиротюк В.Д.

9. Хімія Попель П.П., Крикля Л.С.

10. Інформатика Ривкінд Й.Я.

11. Алгебра Істер О.С.

12. Геометрія Істер О.С.

13. Основи здоров’я Тагліна О.В.

14. Англійська мова (8рік) Карп'юк О.Д.

15. Англійська мова (поглиблене вивчення) Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.

16. Німецька мова (8рік) Сотникова С.І., Гоголева Г.В.

17. Англійська мова (4рік) ПахомоваТ.Г.,Бондар Т.І.

18. Німецька мова (4рік) Сотникова С.І.

19. Трудове навч. (хлопці) Терещук А.І., Захаревич М.І.

20. Трудове навчання. Обслуговуючі види праці Ходзицька І.Ю.

21. Мистецтво Масол Л.М.

 

9 клас

1. Українська мова Заболотний О.В.

2. Українська література Авраменко О.М.

3. Зарубіжна література Волощук Є.В.

4. Англійська мова 8-й рік Карп'юк О.Д.

5. Англійська мова 5-й рік Кучма М.О.

6. Англійськка мова (поглиб. вивч) Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.

7. Німецька мова 9-й рік Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.

8. Німецька мова 5-й рік Сотникова С.І., Гоголева Г.В.

9. Історія України Пометун О.І., Гупан Н.М.

10. Всесвітня історія Полянський П.Б.

11. Правознавство Філіпенко Т.М.,

12. Алгебра Істер О.С.

13. Геометрія Істер О.С.

14. Біологія Соболь В.І.

15. Географія Гільберг Т.Г., Савчук І.Г., Совенко В.В.

16. Фізика Сиротюк В. Д.

17. Інформатика Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

18. Хімія Попель П.П., Крикля Л.С.

19. Основи здоров'я Тагліна О.В.

20. Російська мова (5-й рік навчання) Самонова О. І., Приймак А. М., Гайдаєнко І.В.

21. Трудове навчання (обслуговуючі види праці) Ходзицька І.Ю., Тименко В.П., Горобець О.В., Безносюк О.І

22. Трудове навчання (технічні види праці) Гащак В. М., Терещук Б. М., Дятленко С. М., Тименко В. П

23. Мистецтво Масол Л.М.

 

Старша школа

10 клас

1. Українська мова (С) Авраменко О.М. 

2. Українська мова (П) Караман С.О., Горошкіна О.М., Караман О. В., Попова Л. О.

3. Українська література (С) Авраменко О.М., Пахаренко В.І. 

4. Українська література (П) Слоньовська О.В., Мафтин Н.В., Вівчарик Н.М

5. Зарубіжна література (С)  Ніколенко О. М., Орлова О. В., Ковальова Л. Л.

6. Зарубіжна література (П) Волощук Є.В., Звиняцьковський В.Я., Філенко О.М.

7. Англійська мова (10-й р.н.), (С) Нерсисян М. А., Піроженко А. О.

8. Англійська мова (10-й р.н.) (П) Морська Л. І.

9. Німецька мова (10-й р.н.), (С) Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.

10. Німецька мова (6-й р.н.), (С) Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.

11. Історія України (С) Пометун О. І., Гупан Н. М.

12. Історія України (П) Власов В. С., Кульчицький С. В.

13. Всесвітня історія (С) Ладиченко Т. В.

14. Всесвітня історія (П) Гісем О. В., Мартинюк О. О.

15. Громадянська освіта (інтегрований курс, С) Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т. В.

16. Правознавство (П) Наровлянський О. Д.

17. Економіка (П) Крупська Л. П., Тимченко І. Є., Чорна Т. І.

18. Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія), (С) Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

19. Алгебра і початки аналізу (П) Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

20. Геометрія (П) Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

21. Географія (С) Гільберг Т.Г., Савчук І. Г., Совенко В. В.

22. Географія (П) Безуглий В. В., Лисичарова Г. О.

23. Фізика (С) Сиротюк В. Д.

24. Захист Вітчизни (С) Гарасимів І. М., Пашко К. О., Фука М. М., Щирба Ю. П.

25. Захист Вітчизни (С), («Основи медичних знань») Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М.

26. Інформатика (С) Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

27. Технології (С) Ходзицька І. Ю., Боринець Н. І., Гащак В. М., Горобець О. В., та ін.

28. Мистецтво (СП) Масол Л. М.

 

 

11 клас

1. Українська мова (А) Караман С.О.

2. Українська література(СА) Авраменко О.М.

3. Світова література (АП) Звиняцьковський В.Я.

4. Англійська мова (10 р.н.) ( А) Калініна Л.В.

5. Німецька мова (10 р.н.) ( СА) Басай Н.П.

6. Історія України (СА) Струкевич О.К.

7. Всесвітня історія (СА) Щупак І.Я.

8. Художня культура (С) Миропольська

9. Економіка (СА) Радіонова І.Ф.

10. Алгебра (АП) Якір М.С.

11. Геометрія (АП) Апостолова Г.В.

12. Біологія (СА) Межжерін С.В.

13. Фізика (С) Сиротюк В.Д.

14. Хімія (С) Лашевська Г.А.

 

Пошук

Завітайте до нашої бібліотеки!
Ми знаходимося тут:



Архів записів
Форма входу


Copyright MyCorp © 2018