Бiблiотека  Хотiвського НВК

Віртуальні подорожі [2]
Замовлення підручників [3]
Вчителям [18]

Головна » 2017 » Жовтень » 14 » Зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким.
Зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким.

13 жовтня 2017 року у стінах початкової школи Хотівського НВК відбулася зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким.

Поет і письменник радо ділився з дітьми своїми яскравими ритмічними поезіями та милозвучними піснями.

Родзинкою творчої зустрічі стала презентація нової книги П. Браницького «Козацькі бувальщини. Історичні поеми для дітей», присвячена мужнім козакам-лицарям Запорізької Січі. Бувальщини Павла Браницького – це сучасний поетичний погляд на січове братство. Книга започатковує серію історичних поем, у яких автор акцентує увагу читача на найяскравіших епізодах української козацької минувшини.

На закінчення зустрічі учні мали змогу особисто поспілкуватися з Павлом Браницьким, отримати його автограф та придбати його цікаву, віршовану, яскраво ілюстровану книгу «Козацькі бувальщини».

Категорія: Масова робота | Переглядів: 98 | Додав: admin | Теги: зустріч з поетом-піснярем Павлом Бр | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *:
Код *:

Завітайте до нашої бібліотеки!
Ми знаходимося тут: