Бiблiотека  Хотiвського академічного ліцею
імені Левка Лук'яненка
  

Адреса: 08171, Київська обл, Обухівський р-н,
с. Хотів, пл.Паширова,1                       
E-mail:  bibl-hotivnvk@ukr.net                              

Меню сайту

Категорії розділу

Оголошення [22]
Знаменні дати [121]
Масова робота [15]
Всеукраїнський місячник бібліотек [9]
Тиждень дитячого читання [1]
Акції [1]
Виставки [38]
Проекти [6]
Віртуальні подорожі [2]
Замовлення підручників [4]
Вчителям [26]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша бібліотека

       Бібліотека завжди мала важливе значення в освітній, інформаційній та культурній діяльності навчального закладу. Головним напрямком діяльності сучасної шкільної бібліотеки є розповсюдження інформації як джерела нових знань і сприяння самореалізації особи.

       Важливим для нас є створення якісного інформаційного забезпечення потреб для повноцінного навчання та виховання соціально активної особистості, підтримка викладачів, а також забезпечення можливостей доступу читачів до інформаційних ресурсів за допомогою сучасних технологій.

       На сьогодні наша шкільна бібліотека має широкий вибір ресурсів для забезпечення потреб освітнього процесу школи в усіх його ланках та надає систематичну, цілеспрямовану допомогу учням в опануванні знань з усіх навчальних предметів. Для зручності у користуванні книжковим фондом у бібліотеці створено абетковий та систематичний каталоги, картотеки газетних і журнальних статей, електронні каталоги підручників та художньої літератури. Ми завжди готові надати Вам інформацію та наявні ресурси, а також запрошуємо відвідувати культурно-освітні заходи, які проводить шкільна бібліотека.

       Пропонуємо Вам переглянути розділи сайту та більш детально ознайомитися з інформацією про нашу діяльність. Будемо раді особисто привітати Вас у стінах нашої бібліотеки.

Пошук

Завітайте до нашої бібліотеки!
Ми знаходимося тут:Архів записів
Форма входу


Copyright MyCorp © 2024