Головна » 2016 » Лютий » 22 » Безкоштовні підручники для 4 та 7 класу
Безкоштовні підручники для 4 та 7 класу

Президент підписав закон про безкоштовні підручники для учнів та вчителів

Президент Петро Порошенко підписав закон про безплатне забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників. Верховна Рада прийняла цей закон 26 січня 2016 року.
     У пояснювальній записці до документа наголошується, що щорічно школярам необхідно купувати від 12 до 16 підручників вартістю від 50 до 300 грн. Таким чином, придбати півтора десятка книг зможуть далеко не всі батьки, що посилює соціальну напругу серед батьківського та педагогічного складу.
     При цьому народний депутат Лілія Гриневич з парламентської трибуни заявила, що на ці цілі Міністерству освіти і науки України необхідно 235 млн грн. Ці кошти є в резерві освітньої субвенції, оскільки питання раніше обговорювався з Міністерством фінансів.
Нагадаємо, у вересні міністр освіти Сергій Квіт повідомив, що держава знайшла необхідну суму на безкоштовні для школярів підручники.
     Крім того, усі шкільні підручники можна безкоштовно завантажити з онлайн-бібліотеки.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 424 | Додав: admin | Теги: підручники нова програма, підручники для 4 та 7 класів, безкоштовні підручники | Рейтинг: 0.0/0