Головна » 2021 » Серпень » 15 » Стародавні цивілізації
Стародавні цивілізації

Україна і світ: стародавні цивілізації (з давніх часів до 500р. до н.е.) - Київ: Кріон, 2009. - 216 с.: іл.

Це багатотомне науково-популярне видання. Мета якого - розповісти про переплетіння історії та культури народів світу, про розквіт і згасання давніх цивілізацій, найбільш видатні подіі і постаті, які впливали на хід історії. Незвіданий світ історії народів, які населяли територію України в стародавні часи, розкривається перед читачем на фоні подій світової історії.

Видання добре ілюстроване. Розраховане на широке коло читачів, які цікавляться історією.

Цивілізації Стародавнього світу. - К.:Махаон-України, 2009. - 128 с.: іл.

Ця щедро ілюстрована енциклопедія подарує юному читачеві захоплюючу подорож сторінками історії найвизначніших цивілізацій Стародавнього світу, познайомить з найвидатнішими особистостями, які стояли біля їх витоків, та найзнаменитішими пам'ятками багатьох народів, їх культурними надбаннями.

Стародавні греки: Пер. з італ. / За ред. Дж. Казелі; Тексти Р. Россі, С. Казеллі. - Х: Ранок, 2004. - 88 с.: іл. - (Дзеркало цивілізацій).

Кожний том цієї серії є вікном у світ великих давніх цивілізацій. На сторінках цих книжок ви знайдете цікаву інформацію про видатні культури: від подробиць про їжу, одяг, речі, прикраси та житло до улаштування міст і доріг, військових машин та зброї. Ви отримаєте уявлення про форми правління та закони, що існували в стародавніх суспільствах.
Багатство фактів, чудові ілюстрації ведуть вас у несхожий на теперішній, захоплюючий світ історії великих культур.

Стародавні єгиптяни: Пер. з італ. / За ред. Дж. Казелі; іст. дослідж. Л. Манфреді, Г. Розаті. - Х: Ранок, 2003. - 88 с.: іл. - (Дзеркало цивілізацій).

Античний світ. Повна ілюстрована енциклопедія / Дж. Бінгем, Ф. Чандлер, Дж. Чизгольм та ін.: Пер. з англ. С. Бондарчука, Р. Фещенко, Є. Чалого, О. Зозулі. - К: Країна мрій, 2010. - 400 с.: іл.

Книжка присвячена одному з найцікавіших періодів розвитку людства. Античний світ відіграв визначну роль у становленні культури і багатьох інших сфер життя на наступних етапах всесвітньої історії.

Ви дізнаєтесь про основні історичні події, спосіб життя і звичаї різних народів, блискучі воєнні перемоги та прикрі поразки, познайомитесь з цікавими фактами із життя видатних особистостей, подіями, які вплинули на розвиток науки, культури, мистецтва.

Категорія: Виставки | Переглядів: 131 | Додав: admin | Теги: виставки, стародавній світ, цивілізації, Книги | Рейтинг: 0.0/0