Головна » 2016 » Березень » 1 » Свято мови
Свято мови

"Збережемо наш скарб - рідну мову"

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. У її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови та 145-річчя від дня народження Лесі Українки в школі відбулося літературне свято "Збережемо наш скарб - рідну мову".

В цей день школа ніби розфарбувалася у різні кольори, адже всі діти були одягнуті у вишиванки і, здавалося, що це члени однієї української великої родини.

У святковому концерті взяли участь учні початкових класів. Під час заходу школярі декламували власні вірші, виконували відомі українські пісні. Юними акторами було продемонстровано декілька інсценівок, та повчальних цікавинок. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості славетної доньки українського народу - Лесі Українки.

Категорія: Масова робота | Переглядів: 388 | Додав: admin | Теги: бібліотека хотівського НВК, літературне свято, Міжнародний день рідної мови, 145-річчя від дня народження Лесі У | Рейтинг: 0.0/0