Головна » 2014 » Січень » 11 » Всесвітній день "спасибі"
Всесвітній день "спасибі"

Міжнародний день «спасибі», який щорічно відзначається 11 січня, можна по праву назвати одним з найбільш «вв
ічливих» свят у світі. Воно підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому.

«Якщо ви хочете знайти щастя, перестаньте думати про вдячність і невдячність та віддавайтеся внутрішній радості, яку приносить сама самовіддача»

Дейл Карнегі

На жаль, усі ми іноді забуваємо про величезне значення хороших манер і не завжди дякуємо людям за гідні вчинки. Відомо, що просте слово «дякую» іноді означає більше, ніж будь-які матеріальні винагороди. Магія цього слова дарує нам позитивні емоції і надихає на нові дії. Тому існування Міжнародного дня «спасибі» цілком виправдана.

«Вдячність більшості людей породжена прихованим бажанням

домогтися ще більших благодіянь»

Франсуа Ларошфуко

«Спасибі» — одне з найголовніших слів в міжнародній лексиці. Воно вказується в усіх туристичних розмовниках, щоб людина, яка їде в подорож, могла розраховувати на якісне обслуговування в інших державах і легко налагодила контакт з місцевим населенням.

Міжнародний день «спасибі» відзначається в багатьох країнах. Його шанують нарівні з іншим схожим святом - Всесвітнім днем подяки, яке відзначається 21 вересня.

Переглядів: 497 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0