Головна » 2019 » Квітень » 2 » Книги Г.К.Андерсена
Книги Г.К.Андерсена

Ганс Християн Андерсен народився 2 квітня 1805 року в маленькому містечку Оденсе, розташованому на одному з датських острівців - Фіонсе. Він був неперевершеним казкарем, проте Андерсен не писав тільки для дітей. Він хотів, щоб його казки читали і дорослі. Ганс Християн Андерсен злився, коли його називали дитячим казкарем і говорив, що пише казки як для дітей, так і для дорослих. З цієї ж причини він наказав, щоб на його пам’ятнику, де спочатку казкаря повинні були оточувати діти, не було жодної дитини.

Нещодавно в Данії була виявлена невідома досі казка Андерсена під назвою «Сальна свічка». Рукопис був знайдений серед паперів в архіві датського міста Оденсе місцевим істориком. Фахівці підтвердили справжність роботи, яка, можливо, була написана відомим казкарем ще в шкільні роки.

Віртуальна виставка книг Г.К.Андерсена

Андерсен, Г.-К.

Чарівний світ : казки / Г. -К. Андерсен. - Х. : Ранок, 2002. - 95 с.

Чи можна встояти перед чарами крихітки-Дюймовочки? Як не співчувати маленькому гидкому каченяті?А чи пам’ятаєте ви солдата із кресалом та чарівних собак?До чого ж прекрасна історія про відважну Ельзу та її братів-лебедів!Казки Анднрсена з далекої Данії всже давно стали близькими та знайомими кожному. Їх цікаво читати дітям та перечитувати дорослим.

Андерсен Г.К.

Снігова королева: Казки / Г.К.Андерсен; Іл. О.Чичик.- К:Країна Мрій, 2013.- 368 с.; іл.

Навряд чи знайдеться людина, якій не відоме ім’я Ганса Крістіана Андерсена. Данський письменник найбільше уславився як казкар. Його творами, перекладеними більш ніж 150 мовами, захоплюються і діти, і дорослі. До пропонованої збірки увійшли найвідоміші у світі казки Андерсена.

Дванадцять місяців [словац. нар. казка]. Дикі лебеді / Г. К. Андерсен ; худож. Є. Данилова. - Київ : Лелека, 2009. - 64 с. : іл. - (Дивне сяйво казки).

Андерсен Г.К.

Гидке каченя: Казка. Для дошк віку / пер.з дат. О.Д.Іваненко Мал. О.А.Ігнащенко.-  Київ: Веселка, 1985.- 23 с.

Андерсен Г.К.

Казки / Г.К. Андерсен. Пер. з дат. та вступ. слово О. Іваненко.- Донецьк: Донбас, 1992.-190 с.

До збірки увійшла 21 казка видавництво датського письменника. Серед них "Кресало", "Нове вбрання короля", "Дикі лебеді", "Дюймовочка", "Гидке каченя", "Русалочка" та інші.

Андерсен Г.Х.

Дикие лебеди. Снежная королева.: Сказки /Пер. с дат. А.Ганзен;  Рис. В. Панова.- М: Дет.лит, 1985.- 47 с.

Андерсен, Г.Х.

Стойкий оловянный солдатик.- Л.: Детская литература, 1989.- 16 с.

Андерсен Г.-Х.

Сказки.  Для мл. шк. возраста: Пер. с дат. Вступ. статья Л. Ю. Брауде. Рис. И. А. Вышинский. - К: Вэсэлка, 1988. - 302 с.

Сказки.- К: Нац.кн.проект, 2010.- 48 с

Категорія: Виставки | Переглядів: 383 | Додав: admin | Теги: виставка, читання, міжнародний день дитячої книги | Рейтинг: 0.0/0